Podziw w oczach kobiet

Nawet jeśli jesteś po ślubie i właśnie zacząłeś zajmować się małym dzieckiem, z pewnością zależy Ci na tym, by być postrzeganym jako atrakcyjny przedstawiciel płci męskiej. Wprawdzie żonie się do tego lepiej nie przyznawać, ale błysk w oczach patrzących na Ciebie kobiet z pewnością nadal jest przyjemnym doznaniem. Oczywiście nie oznacza to, że chcesz z nimi flirtować. Bycie postrzeganym jako prawdziwy mężczyzna jest po prostu wartością samą w sobie. Czy jednak regularne maszerowanie z dziecięcym wózkiem nie sprawi, ze wszystkie panie w okolicy będą na Ciebie spoglądać z lekkim, ironicznym uśmieszkiem? Niekoniecznie. Stawiając sprawę jasno, trzeba przyznać, że zajmowanie się maluchem na pewno nie kojarzy się z dużą dawką testosteronu w krwiobiegu.

Jednak u płci pięknej z pewnością nie wzbudza również pożałowania czy chęci wyśmiania opiekuńczego, męskiego osobnika. Wręcz przeciwnie. Panie z pewnym podziwem, a nawet troską patrzą na tatusiów, którzy zostali w domu, by opiekować się malcem. Z pewnością szybko to zauważysz, gdy pójdziesz po raz kolejny po artykuły dziecięce do sklepu, a ekspedientki będą dopytywać o to, jak się czuje malec i jak sobie radzisz. Poza tym możesz też liczyć na silne wsparcie wszystkich pań będących za równością płci. Zarówno ruchy feministyczne, jak i modny ostatnio gender wspierają wychowywanie dzieci przez ojców.

culturecafe.pl

W oczach kobiet zaangażowanych w równościową problematykę będziesz jedną z osób godnych naśladowania i walczących z niesprawiedliwymi stereotypami społecznymi.